Sorting by

×

Uitslag VATquiz

5 november 2019

Afgelopen zaterdag is er bij de VATquiz weer gestreden voor de meeste punten en de eer (en natuurlijk een flesje wijn)! Het was een spannende strijd waarbij de ‘eerste-plaats-ballonnen’ verschillende keren van tafel moest wisselen.

Na 12 spannende rondes was de strijd gestreden. Het beleef tot het einde spannend en team ‘Even aan mijn moeder vragen’ en team ‘Kwistnix’ streden voor de eerste plek. Uiteindeliijk ging team ‘Kwistnix’ met de winst naar huis!

Natuurlijk hebben ook de andere teams goed hun best gedaan. Hieronder vind je de volledige uitslag.

Graag willen we alle teams en natuurlijk de organisatie van de VATquiz bedanken voor de leuke en gezellige avond!

1. Kwistnix
2. Even aan mijn moeder vragen
3. Sportief En Origineel (SEO1)
4. AD ReM
5. Chicas de voleibal
6. Bijna Prijs
7. 4MOost
8. We weten bijna alles
9. Claegi
10. De toeristen
11. Fanclub harmonie
12. Ier z’n we dan
13. Lest best
14. 2 Cappuccino
15. Quistnetnie
16. De Senorita’s
17. Super Error Onhandig (SEO2)